першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

новий мистецький проект від черкаських художників

03-04-2009 12:04 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238749481.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

2 квітня у Черкаському Будинку Архітектора (вул. Хрещатик, 200) відкрилася виставка "Мистецтво – народу". Придумали її художники, об’єднані навколо арт-проекту "Усмотрел", координатором якого є Наталія Юріна. За її словами, головною ідеєю виставки є "створення безконфліктної території, де б зустрічалися різні стилі, різні бачення, мистецького середовища без протистояння – для добра". І в цьому середовищі, як сподівається Наталія Юріна, знайдуть розуміння та нові можливості для реалізації своїх творчих проектів не тільки художники, а й літератори та музиканти: "Насправді в місті дуже багато чого відбувається в культурі, в мистецтві. Але ці події відбуваються в таких собі замкнених колах. Ми б хотіли, щоб було більше спілкування".
Один із учасників виставки, відомий графік Сергій Козаченко, вважає, що у цієї мистецької ініціативи є шанси перерости з часом у серйозний галерейний проект, можливо, навіть із власною оригінальною концепцією. Для Черкас, які не мають традицій галерейного руху, це може стати ще однією спробою змінити ситуацію в цій царині. Та тільки мистецького ресурсу для цього, здається, замало. Хоча Сергій Козаченко вважає, що насправді багато залежить власне від художників: "Чим ясніше вони формулюють свій запит, тим яснішу та конкретнішу отримують відповідь. Бізнесмени, спроможні підтримувати мистецькі проекти є людьми вдумливими. Їм потрібно чітко й обгрунтовано пояснювати задум, а не розводитися на тему допомоги "бідним художникам"."
Принаймні керівництву Будинку Архітектора задуми художників арт-проекту "Усмотрел" видаються зрозумілими і вартими підтримки, оскільки це не перша виставка в цьому ж приміщенні. На рахунку арт-проекту є й столичні мистецькі акції , зокрема у лютому минулого року вони представляли своє мистецтво у київській галереї "Дім Миколи".
Зараз же давні учасники арт-проекту "Усмотрел" – Ярослав Могильов, Олександр Дувінський, Ольга Сокуренко, Тетяна Черевань, Здур Бобич, згаданий Сергій Козаченко, а також відома черкаська художниця Надія Нікіфорова пропонують своє “Мистецтво народу” з 11.00 до 16.00 у Будинку Архітектора щодня крім неділі та понеділка.

www.nashekolo.org.ua

03-04-2009 12:04 Черкащина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238749481.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua