першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

SOS: „Солідарність” вимагає втручання вищих посадових осіб держа

03-04-2009 13:13 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238753581.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Після візиту Ю.Луценка до Полтави посилились політичні репресії проти інакодумців. Вчора до психлікарні примусово помістили пенсіонера Л.Татарцева, відомого багатьом полтавців борця проти беззаконня, яке чиниться владою..
Завтра може відбутися суд.
Бригада психіатричної лікарні прибула до квартири Татарцева серед білого дня разом з міліціонером. Напередодні до нього вже приходив психіатр обласного психдиспансеру і пропонував „підлікуватись” в кабінеті №7. Л.Татарцев відмовився. Результат не забарився..
Як стало нам відомо, були зібрані підписи мешканців під’їзду будинку, де мешкає Татарцев під заявою про його примусове обстеження в псих закладі.. Очевидно, більшість мешканців поставили свої підписи під „петицією” або за гроші, або були залякані. Татарцев десятки разів скаржився на те, що працівники міліції „кришують” дві самогонні точки в його під’їзді та на промислове виробництво особами кавказької національності, яке виділяє в сусідній квартирі шкідливі гази. Татарцев придбав відповідний прилад, який неодноразово встановлював наявність шкідливих газів в повітрі, але на його заяви в міліції належним чином не реагували. За іншою версією Татарцева весь під”їзд „скуплено” іноземцями і залишилась одна його квартира, з якої його й намагаються „викурити” з допомогою застосування різноманітних отруйних газів. Тож причин для розправи з Татарцевим більш ніж достатньо. Символічно, що „порядок” при затриманні Татарцева забезпечував працівник міліції, який спостерігав, як 65-річному пенсіонеру, який по своїй наївній довірливості відкрив двері, двоє „громил-санітарів” заламували та зв’язували руки, як лаялися та застосовували силу до немічного дідуся. Родичі не знають, що діяти і звернулися до нас за допомогою.
До речі, Л.Татарцев два місяці тому самотужки розкрив злочин – затримав та доставив до міліції громадянина Б., який скоїв крадіжку грошей та продуктів харчування на загальну суму понад тисячу гривень. Справу незабаром буде передано до суду, і Б. Понесе заслужене покарання.
Як повідомив брат захопленого в’язня сумління до Київського районного суду міста Полтави вже направлено матеріали про визнання Л.Татарцева. І родичі, і громадськість виступає проти застосування психіатрії владними структурами для розправи над інакодумцями-скаржниками. Зараз затриманий психіатричною медициною та міліцією перебуває в відділенні №7 Полтавської обласної психіатричної лікарні ім..Мальцева. Від нього вимагають підписати якісь документи, очевидно заяву про добровільне поміщення до псих лікарні. Поки що не підписав, але відповідні медикаменти скоро почнуть діяти і тоді не стане ще одного, незручного для влади, повноцінного громадянина.
Ми закликаємо всіх свідомих громадян України, громадян інших країн стати на захист порушених прав Татарцева Леоніда Федоровича, не допустити незаконного рішення суду про визнання його недієздатним та вимагати притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності за порушення конституційних прав громадян, за порушення ЗагальноїДекларації з прав Людини. Ми не повинні допустити повернення "брежнєвських" часів.

Валентин Волошин, громадський центр „Солідарність проти корупції” Полтавської профспілки „Солідарність”, м.Полтава, вул..Леніна, 13, к.411 тел. – (80532)-50-81-42

03-04-2009 13:13 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1238753581.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua