першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто пише скарги на владу - бігом до дурдому! Примусово

07-04-2009 06:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239076118.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До пенсіонера в двері постукав міліціонер, той по своїй дитячій наївності про безпечність нинішньої влади, відкрив двері. Двоє громил скрутили 71 річного інваліда 2 групи та посадили автомобіля швидкої допомоги. Далі психушка- реалія сьогоднішньої Полтавщини. Дідусь спав, не загрожував нікому, але двоє сусідів, з якими виникали сварки, письмово написали пояснення, що він скаржиться на них кілька років і тому, на їх думку, є психічно хворим. Незабаром "хворого" відвідав дільничний психіатр та запропонував йому "підлікуватись" в облпсихдиспансері. на що той відповів відмовою, оскільки хворим себе не вважав. Та лікар, очевидно, за чийоюсь вказівкою, діяв цілеспрямовано, написав звернення до обласної психіатричної лікарні,в якому повідомив, що нещасний пегнсіонер комуь казав, що має намір підірвати будинок.
Саме тому, 30 березня ц.р. без рішення суду, без згоди громадянина, без згоди родичів, з застосуванням фізичної сили, в порушенн ст.ст.21,23,24,28,29,30,32 Конституції України інваліда 2 групи загального захворювання, фактично безпідставно було поміщено до психіатричного закладу.
Без рішення суду, без згоди громадянина чи його родичів його було примусово оглянуто і лише через кілька днів, в порушення стст 279-282 ЦПК України психіатричною лікарнею направлено звернення до суду. Повуторюю, огляд було здійснено незаконно.
Другий день триває закритий судовий процес над громадянином, який, захищаючи своє конституційне право на безпечне для свого життя та здоров"я довкілля звертався зі скаргами, до різних інстанцій. Психічний стан здоров"я не викликає особливих застережень,загрози суспільству від немічного дідуся не існує і не існувало, але те, що була явна спроба заволодіти квартирою одинокого пенсіонера та "заткнути" рота скаржнику, не виникає сумнівів у представників громадянина. Просто правоохоронці трішки "лохонулись", бо не знали про існування рідного брата та трішки забули про правозахисну діяльність профспілки "Солідарність". Тому й примусово було оглянуто громадянина та поміщено до психзакладу, в порушення Закону України "Про психіатричну допомогу". На нашу думку, виходячи з практики застосування психіатрії на Полтавщині буде внесено зміни до Закону України "Про звернення громадян", в яких йтиметься про застосування примусової психіатричної допомоги тим громадянам, котрі зверталися зі скаргами на дії органів влади, наприклад, більше 3-х разів на рік.
А влада не бажає скарг, бажає жити спокійно, тому й планує добудову психіатричної лікарні, в якій будуть перебувати не 800, як зараз осіб, а 1500. Цікаво?

07-04-2009 06:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239076118.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua