першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ІРС розробив консультацію для Церков по порядку отримання землі

08-04-2009 13:22 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239186145.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Юридична консультація, яку оприлюднив 8 квітня Інститут релігійної свободи м. Києва, має на меті допомогти Церквам і релігійним організаціям правильно скористатися змінами законодавства України, що дозволяють їм набувати земельні ділянки у постійне користування. Ключовою темою консультації є шляхи переоформлення релігійними організаціями права оренди земельної ділянки на право постійного користування.

Як зазначається у документі, релігійні організації можуть безоплатно користуватись земельними ділянками лише у випадку отримання їх у постійне користування. Це в свою чергу робить можливим застосування передбаченої законом пільги по сплаті земельного податку у вигляді звільнення від нього.

У Консультації також наводиться перелік документів, необхідних для первинного надання земельної ділянки у постійне користування, та запропоновані бланки відповідних заяв до уповноважених органів. Також фахівцями Інституту релігійної свободи надаються пропозиції щодо вирішення складних питань, які можуть виникати під час переоформлення релігійними організаціями права оренди земельної ділянки на право постійного користування, зокрема, відносно пов’язаного з цим розірвання договору оренди земельної ділянки.

Повний текст Юридичної консультації зі зразками документів доступний для ознайомлення на сайті Інституту релігійної свободи: http://www.irs.in.ua

08-04-2009 13:22 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239186145.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua