першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міліціонери вже затикають рота громадянам ногами. Скоро вибори..

09-04-2009 12:17 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239268660.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Затрманий Машівською міліцією гр.А на 3 добу став вимагати свого звільнення, оскільки причини затримання ні йому, ні батькові, який був в сусідній камері, міліціонери не повідомляли. Обіцяли розібратись і відпустити затриманих батька з сином. Щоб гр.А. не заважав спати (чи розважатись) міліціонери вирішили втихомирити балакучого в"язня. "Затикали" рота йому два міліціонери та міліціонерша ногами та так, що довелось викликати швидку допомогу.
Як виявилось гр.А. піддано 7-денному адміністративному арешту за постановою районного суду, на засідання якого затриманого доставити "забули".
Зараз затриманого доставили до Полтавської обласної клінічної лікарні, де він проходить обстеження в нейрохірургії. Його батька, якого теж затримано, продовжують утримувати в ІТТ, оскільки поки що стан його здоров"я задовільний.
"Солідарність" взяла на контроль цб справу
Наталія Довбиш, профспілка "Солідарність"

09-04-2009 12:17 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239268660.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua