першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ініціативна група Київського обласного осередку ДемАльянсу прове

13-04-2009 10:06 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606415.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Активісти осердку та волентери саджали молоді дерева в одному з найбільш загазованих місць Києва – масиві Троєщина. Допомагати з інвентарем та саджанцями зголосились комунальні служби, за що ми їм дуже вдячні.

Завдяки залученню великої кількості місцевих жителів та просто небайдужих киян ще до обіду весь пустир був засаджений молоденькими деревцями. Так у столиці постав ще один затишний сквер.

Захід пройшов надзвичайно успішно, особливо якщо брати до уваги, що він став першим у роботі ініціативної групи Київського обласного осередку. Для нас було дуже важливо на практиці перевірити нашу молоду команду, працювати разом, адже робота, особливо на свіжому повітрі, надзвичайно зближує :). Хоча нашим головним завданням було залучити до озеленення Києва якомога більше людей — а їх було близько 50, і ми з ним впорались.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/847/

13-04-2009 10:06 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606415.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua