першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Тернополі стартував новий проект

13-04-2009 10:08 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На протязі квітня у рамках проекту буде проведено анкетування та два семінари. Метою заходу є ознайомлення учнів із основними віхами розвитку Тернополя, цікавими історичними фактами та легендами про рідне місто або його знаменитих мешканців, виховання любові та гордості за рідне місто, активізація громадянської позиції учнів.
Перший етап проекту – анкетування - спрямоване на дослідження ціннісних орієнтацій учнів-десятикласників, їхніх знань про минуле Тернополя та бачення сьогодення міста , бажання долучитися до його реформування та вдосконалення.
І сьогодні в одній із «піддослідних шкіл» Тернополя вже відбувся перший семінар. Учні з допомогою активістів Демократичного Альянсу та «трамвайчика часу» (за дві хвилини сконструйованого з трьох парт) весело та швидко пригадали основні віхи історії розвитку Тернополя. Було помітно, що молоді люди не знали багатьох фактів про своє місто і їм було вельми цікаво почути як про заснування Тернополя, так і про відкриття першого пивзаводу.
«Ми любимо своє місто і хочемо змінити його на краще» - таким був лейтмотив короткого мозкового штурму, внаслідок якого було створене на шкільній дошці звернення до міського голови щодо вирішення болючих проблем Тернополя. Варто зазначити, що обговорення пройшло в легкій та дружній атмосфері. Учасники семінару зачепили різні аспекти життя міста, починаючи від ремонту доріг й освітлення вулиць та завершуючи оновленням зоокуточка та створенням міні-Діснейленду в парку Топільче.
Задоволені співпрацею, ми розійшлися в різні сторони... Але ненадовго! Через тиждень нас очікує активна дискусія на тему: «Субкультури: берегти не можна знищувати!». Незабаром взнаємо, де учні 10 класу вирішили поставити кому...

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/854/

13-04-2009 10:08 Тернопільщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua