першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кияни знову стали творцями дитячої казки. Цього разу театральної

13-04-2009 10:10 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606609.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Це був другий захід в межах благодійної кампанії «Подаруймо дітям казку».

О 15:30 маленькі актори-початківці, затамувавши подих, чекали початку вистави, турботливо підготовленої для них акторами театру «23». Дванадцятеро акторів представили на дитячий суд дванадцять образів, об’єднаних сюжетом про пошуки чарівної принцеси, викраденої підступними розбійниками. Протягом дійства дітлахи неодноразово приходили на допомогу акторам у складних казкових ситуаціях, пов’язаних із порятунком принцеси: «перепливали через море», змагались з розбійниками, танцювали.

Наступним етапом програми стало проведення дитячого майстер-класу з театрального мистецтва через пряму участь дітей не тільки у грі, а й у створенні її сценарію. Майстер-клас був втілений у популярному британському задумі під назвою «Театр-форум». В такому театрі гра акторів залежить від порад глядачів. За усі свої успіхи майбутні зірочки отримували солодкі призи.

За словами координатора акції Марини Павленчик «акція не просто сприяла популяризації проведення благодійних заходів для дітей-сиріт, це був своєрідний поштовх до пробудження в маленьких голівках стимулу до пошуку свого істинного призначення, визначення своєї мети, аналізу бажань. Протягом акції діти виявили кмітливість, швидкість, креативність,що не поступаються дорослим». Сподіваємося, дитячий будинок «Ясний» за започаткованою Демократичним Альянсом традицією почує і стане учасником ще не одного подібного майстер-класу»
***

Довідково:

Благодійна кампанія «ПОДАРУЙМО ДІТЯМ КАЗКУ» була оголошена в січні 2009 року та охопить дитячі будинки м. Києва та Київської області.

В центрі уваги кампанії – привернення увагу суспільства до проблем виховання та гармонійного розвитку дітей-сиріт в нашій державі.

В межах кампанії «ПОДАРУЙМО ДІТЯМ КАЗКУ» впродовж 2009 року Київський осередок ВМГО «Демократичний Альянс» запланував провести серію занять, тренінгів та спортивних свят в дитячих будинках Київської області.

Першим заходом в межах благодійної кампанії було проведення майстер-класу з будування годівничок в дитячому будинку «Злагода» та відкриття «Парку годівничок» в Білій Церкві.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/856/

13-04-2009 10:10 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606609.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua