першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міжнародний Секретар Демократичного Альянсу обраний Віце-Президе

13-04-2009 10:11 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606664.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За 12 річну історію YEPP представники Демократичного Альянсу вже вдруге потрапляють до керівних органів. З 2005 по 2007 роки на посаді Віце-Президента працювала Галина Фоменченко, що зараз є членом Ради старійшин ДемАльянсу. В свою чергу Демократичний Альянс може записати до історії своїх досягнень вже третього Віце Президента у міжнародних молодіжних об’єднаннях, оскільки з 2001 по 2003 роки посаду Віце Президента Демократичної Співдружності Молоді Європи (DEMYC) обіймав нині член Ради Старішин Демократичного Альянсу Владислав Синяговський.
Внаслідок інтригуючої боротьби, результат якої не міг передбачити ніхто, Перзидентом YEPP став Міжнародний Секретар молодіжки Народної партії Франції Laurent Schouteten. Місце генерального секретаря найближчі два роки обійматиме Carlo De Romanis - представник молоді правлячої партії Італії. На посаду першого Віце-Президента вдруге обрано Томаса Шнайдера з молоді Християнсько Демократичного Союзу Німеччини.
Коментуючи своє обрання Анатолій Король зазначив: «Це перемога Демократичного Альянсу і чергове визнання нашої ефективної міжнародної політики, започаткованої ще моєю попередницею Галиною Фоменченко. Я радію цьому успіху, бо це крок до нових можливостей, які ми обов’язково реалізуємо. Я також переконаний, що це далеко не межа наших можливостей, що попереду у членів Демократичного Альянсу ще багато гучних перемог в тому числі на міжнародному рівні. Наразі хочу подякувати всій чисельній українській делегації за підтримку і допомогу у передвиборчій боротьбі, всім активістам і членам Правління Демократичного Альянсу, які дуже вболівали за мене і вірили в успіх, а також окрема вдячність нашим Грузинським та Молдавським друзям!».
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/857/

13-04-2009 10:11 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606664.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua