першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одесі стартувала моніторингова кампанія «Sтан Одеських Sтудміст

13-04-2009 10:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606754.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Одеський обласний осередок ВМГО «Демократичний альянс» вже не перший рік опікується проблемами студентів та громадськості Одеси. Цього разу молоді люди рішуче оголосили про старт МОНІТОРИНГОВОЇ КАМПАНІЇ стану гуртожитків одеських вищих навчальних закладів «Sтан Одеських Sтудмістечок(SOS)»

Активісти «ДемАльянсу» на прес-конференції офіційно оголосили про початок широкоформатного дослідження стану студентських гуртожитків Одеси. Першою ластівкою став завчасний прихід журналістів – налаштованих на діалог та порозуміння. Другою – дзвінок з Києва Голові осередку - Олексію Чорному: помічник Міністра освіти та науки України поцікавився про хід кампанії та запевнив у тому, що міністерство налаштовано надавати підтримку в реалізації моніторингу.

Отже, ми розпочинаємо. Дослідження, анкетування, фотофіксація, зворотній зв'язок, конструктивний діалог, обробка отриманої інформації із залученням спеціалістів – одні з аспектів, передбачені моніторингом. На виході – у червні 2009 року – ми запропонуємо рейтинг ВНЗ за станом студмістечок, шляхи вирішення існуючих проблем у даному напрямку та креативне бачення діалогу нового рівня між студентами та адміністрацією ВНЗ.

З урахуванням минулорічного досвіду проведення кампанії SOS, цього року вирішено приділити значно більше уваги законодавчій, нормативній базам та ширшому розмаху детально підготовленої командою ДемАльянсу кампаній з моніторингу стану студгуртожитків.
Актуалізуючи питання журналістів – ДемАльянс «тримає руку на пульсі» і береться за вирішення даної болісної проблеми!

І хоча у відповідь на листи-звернення координатора проекту Олексія Хрістова до адміністрації ВНЗ було отримано лише 3 листа-відповіді з надісланих 15-ти, молоді активісти ДемАльянсу рішуче настроєні і впевнені у тому, що моніторинг буде проведено на гідному рівні, і що результат цієї кропіткої та напруженої роботи не змусить себе чекати, адже «жоден ВНЗ не захоче опинитися в кінці Рейтингу гуртожитків і, мабуть, протягом літніх канікул докладе усіх можливих зусиль для покращення стану власних гуртожитків.» - кажуть організатори.

Юлія Сащєнко,
Одеський обласний осередок
ВМГО "Демократичний Альянс"


Довідково:
Одеський осередок ВМГО «Демократичний альянс» другий рік поспіль проводить моніторинг стану одеських студентських гуртожитків в рамках кампанії «Sтан одеських студмістечок (SOS)». В 2008 році моніторинг мав дещо інший формат і фінішував акцією – передачею результатів у Міністерство освіти і науки України.
Подробиці… http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/539/
У 2009 році Моніторингова Кампанія проходитиме протягом трьох місяців, її результатом стане складання (на основі отриманих даних) і оприлюднення РЕЙТИНГУ ВНЗ Одеси за станом гуртожитків.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/859/

13-04-2009 10:12 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606754.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua