першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

День народження Київського обласного осередку

13-04-2009 10:13 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606821.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Головою осередку було обрано студента другого року навчання гуманітарного факультету Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Максима Галенка. На конференції було обрано і голову Секретаріату – студентку-першокурсницю факультету соціальних наук та соціальних технологій чарівну Олександру Цехановську. Окрім них у Правління осередку увійшли Руслан Кермач, Костянтин Пономаренко та Дмитро Прокопчук. Контрольно-ревізійну комісію очолив Дмитро Веселов.

Одноголосно було затверджено Річний план діяльності, який має у тому числі інноваційні для нашої (ухх, як приємно писати це слово!) організації проекти. Але хай поки що вони будуть нашою маленькою таємницею).

Діяльність КОО ДА буде поширюватись насамперед на Київську область, але через географічну близькість плануються спільні заходи і з Київським міським осередком, зокрема наші осередки будуть спільно проводити ЗДОРОВенний КВЕСТ у столиці.

Але найперші наші зусилля будуть спрямовані на Білу Церкву та створення у цьому місті — другому за чисельністю після Києва у області — ефективної команди, яка зможе самостійно ставити перед собою завдання і реалізовувати їх.

Нових «альянсівців» зі створенням осередку тепло привітали Голова «Демократичного Альянсу» – Василь Гацько та Міжнародний Секретар Анатолій Король, які були присутні на Установчій конференції.

Максим Галенко, даючи коментарі з приводу цієї важливої для «Демократичного Альянсу» події сказав, що попереду на Київський обласний осередок чекає бурхлива і плідна діяльність. Також він поставив перед командою амбітну мету — за рік КОО ДА має увійти у п’ятірку найпотужніших осередків.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/860/

13-04-2009 10:13 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239606821.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua