першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Збережи своє життя на дорозі

15-04-2009 21:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239821759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 5 по 13 квітня 2009 року делегація з Чернігівщини відвідала Естонську республіку з ознайомчим візитом по профілактичній діяльності дорожньої поліції Естонії.

В рамках візиту представники ДАЇ Чернігівщини, студенти та школярі ознайомились з естонським досвідом впровадження культури носіння світлоповертаючих знаків та діяльністю дорожньої поліції в Естонії. Це перший крок у реалізації стратегічної програми Центру „Доброчин” та УМВС України в Чернігівській обл.. „Безпека пішоходів”.
Відбулось багато цікавих зустрічей з представниками дорожньої поліції Тарту, Йихве та Департаменту дорожньої поліції Естонії в Талліні, під час яких правоохоронці обох країн змогли поділитися напрацюваннями в діяльності своїх підрозділів. Українцям була широко представлена техніка, обладнання та зброя, яку зараз використовують естонські поліцейські. Українські даїшники були приємно вражені можливостями спец забезпечення естонських поліцейських. Широке впровадження ІКТ технологій в діяльність естонської поліції надає великі можливості для швидкого реагування на попередження злочину на дорозі та його розкриття. Члени делегації були присутні під час проведення уроків по безпеці дорожнього руху у естонських школах, ознайомились з діяльністю відділів профілактики естонської поліції.
Громадські організації разом із правоохоронними органами шукають нові шляхи попередження травматизму та загибелі людей на дорогах Чернігівщини. Одним із таких вдалих європейських рішень є носіння жителями світлоповертаючих знаків.
Наступним кроком буде проведення інформаційної кампанії: зустрічі з представниками районних адміністрацій, навчальних закладів, підрозділів ДАЇ в Чернігівському регіоні по впровадженню культури носіння світлоповертаючих знаків, які можуть зберегти не одне життя, як пішохода так і водія.
Візит відбувся в рамках реалізації спільного проекту «Підвищення безпеки пішоходів у Чернігівській області, Україна, через впровадження культури носіння світлоповертаючих знаків на прикладі Естонської республіки» між Центром „Доброчин”, Чернігів, та Лиунаською префектурою поліції, Тарту.

15-04-2009 21:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239821759.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua