першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: Міліція погрожує судовим виконавцям

16-04-2009 11:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239870709.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

За порушення прав людини судом стягнуто з Ленінського райвідділу міліції моральну шкоду на користь В.Волошина. Чотири роки суд розглядав позов правозахисника, якому міліціонери намагались під час незаконного обшуку підкинути наркотики та зброю. 5.01.2009 року судом видано виконавчий лист про стягнення 8055 грн, але міліція плює на закони і відмовляється виконувати рішення суду. "Не дамо ні копійки, судді хабарники, присудили кошти незаконно, бо правозахисники таким чином заробляють кошти, ось сядемо на столи, злочинців затримувати не будемо, тоді побачите як без нас",- заявив один з керівників райвідділу.
Державний виконавець підрозділу з примусового виконання рішень Головного управління юстиції в Полтавській області Олександр Семергей розводить руками: "Я не можу заставити міліцію виконати рішення суду, бо в них в руках зброя". Тобто Закони України не діють на Полтавщині, а діють Закони зброї, тобто сили. Прокуратура області ігнорує звернення громадян про скоєння злочинів міліціонерами, відмовляючи в розгляді з чисто формальних підстав: то поштовий індекс або телефон не вказано, то підпис стоїть не з того боку і т.п. Про яку правову державу можна говорити тоді вищим посадовим особам держави тим більш на європейському рівні?

16-04-2009 11:31 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239870709.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua