першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: міліція не підкоряється Законам держави

17-04-2009 13:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239962686.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як заявив один з перших заступників начальника обласної міліції, міліція не буде виконувати рішення судів про стягнення заподіяної громадянам шкоди. Така вказівка наче б то дана Міністром Луценком Ю.В. "Зі зброєю в руках, як в Америці, ми будемо захищати наше майно",- підкреслив він. - "А якщо треба, то й посадимо найбільш язикатих". Фактично органи МВС України в даний час вийшли з-під контролю, оскільки відмовляються виконувати рішення суду.
Громадянин Т., який за вказівкою начальника одного з райвідділів міліції обласного центру був кинутий до "психіатрички", понад 8 діб примусово отримував лікування за рішенням Київського районного суду міста Полтави був визнаний таким, що не потребує примусового лікування.
Саме це й стало підставою звернення до суду з позовом до обласної міліції про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконним поміщенням в примусовому порядку до психіатричного закладу. Крім того, 71-річний інвалід 2 групи звернувся до прокурора області з заявою про скоєння злочину посадовими особами ГУМВС України в Полтавській області та притягнення їх до відповідальності за ст.ст. 151(незаконне поміщення до психіатричної лікарні), 162 (незаконне проникнення до житлового приміщення), 365(перевищення службових повноважень) Кримінального кодексу України. До речі, справа гр.Т. розглядалась в закритому судовому засіданні з участю судді та двох народних засідателів, представника громадськості, прокурора та представника Полтавської обласної психіатричної клінічної лікарні. Перемогла на цей справедливість, беззаконня відступило. Але невідомо, що б було, коли б про слухання не повідомили відомого правозахисника Валентина Волошина, який негайно повідомив про беззаконня Харківську правозахисну групу? Чи вистояв би тоді суд? Крім того, про застосування психіатрії для розправи над громадянами було повідомлено й Асоціацію психіатрів України.

17-04-2009 13:04 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1239962686.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua