першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

МВС зневажає православ"я?

20-04-2009 12:17 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240219031.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В приймальні громадян т.в.о. начальника обласної міліції Шило О.Г. не лише ображав представника громадськості В.Волошина, з яким разом здійснювали прийом громадян, а й мало не накинувся на правозахисника з кулаками. І саме в страсну п’ятницю, напередодні Великодня...
Причиною стало те, що правозахисник Валентин Волошин, керівник місцевої „Солідарності”, заявив, що обласна міліція буде відшкодовувати моральні та матеріальні збитки, заподіяні інваліду 2 групи гр.Т., якого саме за зверненням Октябрського райвідділу міліції обласного центру було примусово госпіталізовано до Полтавської обласної психіатричної клінічної лікарні ім. Мальцева. Приїхали санітари разом з міліціонером, увірвались до квартири, скрутили руки 71-річному інваліду та запхали до автомобіля. Як вже повідомлялось, судом залишено без задоволення заяву цього лікувального закладу про примусову госпіталізацію, оскільки гр..Т. людина адекватна, загрози для суспільства не представляє. Справа розглядалася протягом тижня в Київському суді Полтави з участю прокурора, народних засідателів, представників сторін, а гр.Т. увесь цей час незаконно утримувався і примусово отримував „лікування в психушці”. Волошин В.О. не лише представляв інтереси гр..Т. в суді, а й терміново повідомив про грубі порушення Закону України „Про психіатричну допомогу” Харківську правозахисну групу та Асоціацію психіатрів України, яку очолюють відомі правозахисники відповідно Аркадій Бущенко та Семен Глузман. Там взяли даний випадок під особливий контроль. Безумовно, примусове 8-ми добове тримання та „лікування” здорового громадянина не може залишитись поза увагою громадськості, тим більш що воно завдало шкоди здоров’ю гр.Т і він зараз перебуває на стаціонарному лікуванні звичайної міської лікарні. Крім того, на нашу думку, при цьому скоєно ряд кримінальних злочинів за стст151(незаконне поміщення до психіатричного закладу) ст..162(незаконне проникнення до житлового приміщення) 365 (перевищення службових повноважень) Кримінального кодексу України. Тож надіємось, що прокуратура області відреагує належним чином на заяву гр.Т про скоєння злочину і медики та міліціонери будуть відповідати в суді за скоєне.
За подібну „діяльність” полковник Шило О.Г. був звільнений з роботи попереднім начальником – генералом Вершняком М.М. і рік не працював в правоохоронних органах, сидів вдома, але належних висновків не зробив, і, очевидно, не збирається робити. Саме тому з приводу цього інциденту чільниками кількох громадських організацій готується відповідне звернення до Президента України.
До речі, багато полтавців з повагою згадують генерала МВС України Вершняка М.М., який добре „почистив” обласну міліцію, звільнивши з органів багатьох негідників. Зараз практично всі звільнені „повернуті” в міліцію з підвищенням на посадах та присвоєнням чергових та позачергових справ „за досягнуті успіхи”. Саме такі „горе-спеціалісти” постійно допускають порушення прав людини на території області. Протидіяти беззаконню міліціонерів мешканцям Полтавщини допомагає громадський центр „Солідарність проти корупції”, що діє за адресою: м.Полтава, вул..Леніна, 13, к.411 (тел 508-142)
Наталія Довбиш, Полтавська профспілка „Солідарність”.

20-04-2009 12:17 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240219031.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua