першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як "орел" московський терзав і терзає Прометея Кавказького

22-04-2009 09:03 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240380220.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні натрапив на цікаве опитування: Две трети россиян считают, что Россия играет в мире положительную роль и не представляет угрозы другим государствам. На фоні офіційного закінчення війни в Чечні, з виведенням значної частини окупаційних військ з її території, військової агресії проти Грузії, залякування України та хамське втручання в її внутрішні справи, підтримки сепаратистів Молдови, Грузії, обливанням брудом країн Прибалтики, це звучить досить цинічно. Насправді Росія не змінилась за останні років 500 - 600 аніскільки. Знайшов в своїх загашниках статтю українського письменника та публіциста Івана Шпиталя. І хоча вона була паписана 10 років тому, таке відчуття, що її написали учора.
http://varnak.psend.com/neophron.html
Господи, не відвертайся од Прометея Кавказького! А ще Тебе, Всемогутній і Всемилостивий, молю-благаю: стягни з печі Ывана малого. Бо проспить, ледащо, - уже вкотре! - свою Незалежність. Так і не ставши Українцем.

22-04-2009 09:03 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240380220.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua