першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одесити вимагають посадити і.Маркова за грати

22-04-2009 20:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240422304.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення одеських громадських та політичних організацій

Протягом останніх двох років у «морській столиці» почастішали зухвалі антидержавні акції з боку організованих груп тренованих молодиків під російськими триколорами, що іменують себе партійцями «Родіни» та активістами «Єдіного отєчєства».

Однак належної правової оцінки з боку правоохоронців і прокуратури не отримали ані факти жорстокого побоїща ними учасників пікету біля облдержадміністрації 2 вересня 2007 року, ані напад на офіс обласного об’єднання «Просвіта» 22 вересня 2008 року чи участь одеських «родінців» у сепаратиських зборищах на Закарпатті, в Криму, а також публічні заклики керівництва «Родіни» через підконтрольні ЗМІ до протиправних діянь, спрямованих на повалення влади та розчленування Української держави, міжнаціональну та релігійну ворожнечу. Результатом цього стало зухвале вбивство 17 квітня 2009 року членами проросійської комуністичної організації лідера неформальної патріотичної молоді Одеси Максима Чайки.

Ми, представники громадських та політичних організацій Одещини, обурені бездіяльністю одеської Прокуратури та інших правоохоронних органів щодо протидії зухвалим шабашам антиукраїнських елементів очолюваних Ігорем Марковим, маршам екстремістів-шовіністів на чолі з В.Кауровим.

Виступаючи з цією Заявою, вимагаємо від державної влади покласти край розпалюванню міжнаціонального протистояння, міжконфесійної ворожнечі і проявам сепаратизму з боку екстремістських структур та їх медійних ресурсів, зокрема телеканалів АТВ і «Академія» зокрема, так званої партії «Родіна» та організації «Єдіноє Отєчжство».
Триваюча безкарність організаторів протиправних акцій призвела 21 березня до зухвалого нападу великої групи охоронців лідера «Родіни» Ігора Маркова на працівників Служби безпеки України. Дійшло до того, що підозрюваний правоохоронцями у скоєнні двох злочинів, однак не ізольований від суспільства І. Марков навіть учинив цинічний допит затриманих, який транслювався підконтрольним йому кангалом. Ми вважаємо це провокацією російських спецслужб.

Якщо державні правоохоронн╕ структури не спроможні забезпечити спокій, громадянський мир і територіальну цілісність держави від зазіхань антиукраїнських, екстремістських структур, підгодовуваних з-за кордону, у нас не залишається іншого вибору, окрім звернення за підтримкою до патріотів усієї України і створення на базі державницьких громадських організацій та політичних партій добровільних громадських формувань для охорони громадського порядку згідно чинного законодавства України, здатних виконати функції, які не можуть чи не хочуть здійснювати корумповані правоохоронці.
Мусимо нагадати, що ще у вересні 2007 року слідче управління УМВС України в Одеській області порушило кримінальну справу за фактом жорстокого побиття бойовиками І.Маркова «просвітян» та інших пікетувальників будинку облдержадміністрації , згідно з ознаками ст..296 Кримінального кодексу України.

Обласна організація Всеукраїнського товариства «Просвіта»
Народний Рух України
УРП «Собор»
ООО ГП «ПОРА»
Соціально Християнська партія
Одеська організація ВО «Свобода»
Чорноморське гайдамацьке з»єднання
Конгрес Українських Націоналістів
Всеукраїнське об’єднання ветеранів
Українська Народна партія
Партія «Реформи і Порядок»
Українська партія
Соборне козацтво України

22-04-2009 20:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240422304.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua