першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Українська Духовна Республіка

23-04-2009 11:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240477141.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Гаранту Конституції України
Вручено 15.04.09р Президенту України
Реєстр.№ 22/034522-26П В.А. Ющенку (ОСОБИСТО)
(До раніше надісланих звернень на протязі 5-ти років
та контрольної справи Президента за
№ №22/083680-26ПК від 08.08.08року)

Вручено 15.04.09р Копія: Голові Верховної Ради України
Реєстр.№ 09-1785.26.04/04.09 В.М.Литвину (ОСОБИСТО)
Копія: Голові РНБО України
П.Богатирьовій (ОСОБИСТО
Від: М.О. Дмитренка
03061, м. Київ, пр. Відрадний, 55. к.97 Тел. 8-044-332 56 15

На антидержавні, протиправні дії організованого угрупування
прокурорів Р.Кузьміна,О.Шинальського, А.Хочунського,
С.Гулицького, О.Кучера,Є.Блажівського,О.Гардецького,Г.Клюге,
В.Дичаківського, Я.Козелецького , С.Божинського та інш.

15 квітня 2009року

ЗВЕРНЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ВІД ПРОКУРОРІВ
Національної Ідеї Української Програми Розвитку «Спільна дія»,

направленої на вирішення головних світоглядних проблем українців:
- Спотвореність світогляду та морально-духовних цінностей;
- Неповага до влади та держави;
- Відсутність єдиномислія(спільної думки) в оцінці минулого, сьогодення та планів на майбутнє і, як наслідок процвітання криз, корупції та тероризму в Україні;
- Невміння українців почути та зрозуміти ближнього та інш.
Наголошуємо. Правильно поставлена національна ідея не являється нашою. Вона витає в повітрі. Її в першу чергу повинні відчути і зрозуміти одиниці, усві-домити, доопрацювати і в подальшому понести до широких верств знедолених українців.
Розуміння повинне відбуватись на духовному рівні в першу чергу. Інтуітивно.
Не дураки ж придумали і фінансують існуючу систему влади, засоби масової дезінформації, 170 партій, 100 релігійних конфесій, більше 50 козацьких течій, близько 40 рідновірських сект, систему бізнесу(розумій як узаконеного шулерс-тва), масу прихованих організованих явно злочинних угрупувань закордонного походження та інше.
В цій надзвичайно складній, непростій ситуації основний тягар відпові-дальності за долю Української держави лягає на Президента України, як гаранта Конституції України.
Переконані, основним інструментом порозуміння з народом для Президента України являється державотворча, стратегічна, всеукраїнська програма спільних дій на перспективу.

Шановний, Вікторе Андрійовичу!

Я громадянин України, який є співзасновником та Головою Громадської Організації Київська міська спілка споживачів «Світоч» з 1993року, автором і активним прихильником розробки та реалізації державницької ідеї Української Програми розвитку «Спільна дія» в рамках Української Духовної Республіки.
На шляху реалізації поставленої мети за Вашою згодою нами 25.11.2001року офіційно була укладена угода про спільні дії між Виборчим блоком Віктора Ющенка «Наша Україна», за Вашим підписом як голови блоку та Київської міської спілки споживачів «Світоч», за підписом Голови в моїй особі.
Свої зобов’язання згідно угоди, я як керівник організації належним чином виконав. Являючись послідовним Вашим прихильником та ідеї української державності, сподіваючись на Вашу підтримку як Президента в подальшому став офіційним членом партії Народний Союз Наша Україна.
Не дивлячись на очевидну патріотичну, державницьку діяльність нас продовжували утискувати та переслідувати прокурори, починаючи від прокуратури Солом’янського району м.Києва до Генеральної прокуратури України. Як в подальшому нам стало зрозумілим робили вони це протизаконно і чужими руками(державних службовців, працівників міліції, кримінальних елементів, державних виконавців, комунальних служб, працівників пенсійного фонду і навідь суддів).
Два офіційних Ваших зверненя як голови виборчого блоку В.А.Ющенка до прокуратури м.Києва в 2004 році прокурором м.Києва Р.Кузьміним було знехтувано.
Характерним явилось те, що свої протиправні дії прокурори продовжували майже відкрито здійснювати і після обрання Вас Президентом України.
Мої неодноразові звернення, як офіційного члена, до керівництва Партії НСНУ за допомогою в захисті порушених прав не знайшли належного розуміння і підтримки.
Ми продовжували бути наодинці із організованим злочинним угрупуванням лукавих, яке активно «кришувала» Генеральна прокуратура України, завдяки яким виносились замовні судові рішення та здійснювались інші протиправні дії.
Результатом активних протиправних дій організованого угрупування прокурорів стало те, що для позбавлення мене життєвих ресурсів та блокування здійснення мною патріотичної, державницької діяльності по розробці та впровадженні в життя Української Програми Розвитку «Спільна дія» вони позбавили особистої квартири, зробивши бездомним, позбавили батьківської спадщини по заповіту батька, забрали майно і не дивлячись на те що я маю повне право на пенсію за віком пенсійний фонд під різними юридичними «викрутами» відмовляє на протязі 8-ми місяців в визнанні мого статуса пенсіонера та оформлення пенсії за віком. Це вже явний, відкритий геноцид.
4 рокі назад пропав мій рідний брат Дмитренко Григорій, основний учасник реалізації Програми Розвитку та свідок злочинів прокурорів, державних службовців та нотаріусів, відповідальність за пропажу якого я повністю покладаю особисто на Генерального прокурора О.І.Медведька, заступника Генерального прокурора О.Шинальського, начальника Головного слідчого управління А.Хочунського та його заступника С. Гулицького, начальника Головного управління представництва в судах О.Кучера та інш.
Наглядним доказом переслідування мене та чинення тиску прокурорами являється моя чергова заява про злочини до Генерального прокурора України від 17.11.2008року(реєстр.№17), яка залишається до цього часу не розглянутою. Рішення Генеральним прокурором О.І.Медведько по ній не прийняте. В особистому прийомі Він мені відмовляє.
Прийняття рішення по моїй заяві про злочини та розслідування порушеної прокуратурою м.Києва кримінальної справи №50-5006 від 17.06.08року по спотвореним фактам також зволікається.
Звернення та нагадування секретаріату Президента України про невиконання контрольної справи №22/083680-26ПК від 08.08.08року та звернення заст.голови комітету по боротьбі з організованою злочинністю Верховної Ради України М.Джигі Генеральний прокурор О.І.Медведько ігнорує.
Це вже явна і неприкрита зневага Генерального прокурора О.І.Медведька не тільки до мене як громадянина України, а й до Президента України В.А.Ющенка та Верховної Ради України.
На сьогдняшній день в апеляційному адміністративному суді м.Києва півроку лежать без розгляду мої чергові позови, в т.ч. і на бездіяльність Генеральної прокуратури України.
Без належного реагування Генерального прокурора України залишається контрольна справа Президента України №22/083680-26ПК від 08.08.08р
Враховуючи вищенаведене, мої раніше направлені зверненя на Вашу адресу інформую Вас про свавілля Генеральної Прокуратури України та її явно неприховану антидержавну діяльність(Див.додаток №1).
Відповідно до вимог ст.ст. 6, 13 Європейської Конвенції з прав людини, ст.ст. 3, 8, 19, 41, 60, 102 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» та Ваших обов’язків гаранта Конституції України,
ПРОШУ:
1. Зобов’язати Генерального прокурора України О.І.Медведька особисто провести перевірку фактів, які вказані в цьому зверненні, щодо наступного:
а) позбавлення життєвого ресурсу братів Дмитренків шляхом незаконного(без рішення суду) вилучення в 2004 році ДВС Мін’юсту України(з відому бувшого Міністра юстиції О.В.Лавриновича) нашого з братом Григорієм особистого майна, коштів та документів в приміщенні ГО КМСС «Світоч» за санкцією прокурора Солом’янського району м.Києва В.Ф.Шулякової;
б) бездіяльності правоохоронних органів в справі про зникнення мого брата Григорія Дмитренка, основного свідка злочинів державних службовців та прокурорів;
в) участі прокурора Київської області С.Гардецького в винесенні 3-х замовних неправосудних судових рішень судді Березанського міського суду О.М.Роздобудько з використанням сфальсифікованих фактів та підроблених документів;
г) участі прокурора м.Києва Є.Блажівського в позбавленні мене пенсійного забезпечення та інш;
д) участі прокурорів в перешкодженні статутної діяльності благодійної громадської організації КМСС «Світоч» по розробці та впровадженню в життя Української Програми розвитку «Спільна дія», починаючи з моменту її офіційної реєстрації в 1995році.;
е) участі прокурорів в позбавленні мене можливості судового захисту, захисту правоохоронними органами та інш.

2. Зобов’язати ДВС Мін’юсту України негайно повернути незаконно конфісковане за вказівками прокурорів в приміщенні ГО КМСС «Світоч» майно, кошти та документи належним власникам, тобто мені та моєму рідному брату Дмитренку Григорію О.

3. Посприяти негайному оформленню пенсійним фондом України мені пенсії за віком.

4. Захистити національну ідею та прийняти на майбутнє за основу діяльності Президента, парламенту, уряду та народу ідею розробки та впровадження зрозумілої для народу Єдиної, Української Державної стратегічної Програми Розвитку на противагу тимчасовим антиукраїнським, антидержавним, так званим «антикризовим», «антитерористичним», «антикорупційним» програмам лукавих по знищенню української нації та державності України.

5. Ініціювати Президентське розслідування та порушення кримінальної справи по наведеним мною фактам протиправних, антидержавних дій органі-зованого угрупування прокурорів О.Шинальського, А.Хочунського, С.Гулиць-кого,О.Кучера,Є.Блажівського,О.Гардецького,Г.Клюге, В.Дичаківського, Я.Козе-лецького , С.Божинського , Р.Кузьміна та інш.

6. Надіслати мені особисто письмову відповідь про результати розгляду цього звернення. Прийняти на особистому прийомі.
Додаток:
1. Копія звернення до Генерального прокурора України О.М.Медведька від 17.08.08року,
яка до цього часу ним не спростована - 1 арк
2. Копія повідомлення від 08.08.08р секретаріату Президента про створення контрольної
Справи за ходом розгляду моїх звернень Генерально.ю прокуратурою - 1 арк
3. Копія Постанови слідчого РУ ГУ МВС про визнання мене потерпілим від 24.09.08р - 1 арк
4. Копія заступника Голови комітету ВР України М.Джигі - 1 арк
5. Копія ухвали окружного адмін..суду від 01.09.2008року про наявність кримінальних
ознак в діях прокурорів - 1 арк
6. Копія Акту від 06.04.09р на бездіяльність Генерального прокурора України Медведько - 1 арк.
7. Копія газетної статті «Громадою обух сталить» за 2005рік - 1 арк
8 Копія .Довідки бездомного - 1 арк
9. Копії звернень Голови фракції В.А.Ющенка - 1 арк.
P.S.
Прошу не направляти дане звернення для прийняття рішення до головного порушника Конституції в Україні - Генеральної Про-куратури України.
Прошу прийняти рішення по даному зверненю як гаранта Конституції України - особисто.

З повагою,
Громадянин Української Духовної Республіки,
терплячий переслідування та потерпілий від
протиправних дій організованого
угрупування Прокурорів М.Дмитренко
15.04.09р
P.S/
12.05.09року в окружному адміністративному суді м.Києва відбудуться 2 судові засідання за моїми позовами на бездіяльність Генерального прокурора України О.І.Медведька (о 9-30 ранку) та бездіяльність прокурора м.Києва Є.Блажівського(о 9 -00 ранку).
Був би вдячний за підтримку.
конт. телефон 8 044 332 56 15
Громадянин Української Духовної Республіки
Микола Дмитренко

23-04-2009 11:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240477141.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua