першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Україні знов настає Білоруська весна!

28-04-2009 16:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240924911.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 3-го по 18 травня в Києві відбуватиметься найбільший у Східній Європі фестиваль сучасної нецензурованої білоруської культури «Білоруська весна 2009». Фестиваль завітає до України вже втретє і розпочнеться на Майдані Незалежності веселим перформансом «Лижі на асфальті». Також "Білоруська весна" відвідає Львів, Тернопіль, Харків, Донецьк, Івано-Франківська та інші міста.

Цього року до України приїдуть письменник Уладзімір Арлов, етно-гурт «Джамбібум», поет Андрей Хадановіч, художник Алесь Пушкін, Вільний театр та багато інших учасників.

Серед подій «Білоруської весни 2009» – музичні концерти, поетичний слем, літературний вечір, кінопокази і фотовиставка. Білоруська культура відкриється українцям з різноманітних ракурсів: з посмішкою – під час карнавальної ходи; серйозно – на круглому столі про цензуру у ЗМІ і книговиданні.

За словами організаторів, «фестиваль покликаний репрезентувати в Украні свіжу й актуальну білоруську культуру поза стереотипами; зміцнювати зв'язки на людському, а не державному рівні».

Організаторами фестивалю є Ініціатива Солідарність - спільнота українських білорусів та небайдужих до Білорусі українців, які прагнуть розвивати українсько-білоруські зв’язки, а також творча ініціатива Білоруський десант - об’єднання зацікавлених білоруською культурою молодих людей, готових просувати її в Україні.

Анонси, звіти, фоторепортажі та всі новини фестивалю шукайте на сайті belarus.org.ua
3 травня в Києві стартує фестиваль

Афиша Беларуская Весна 2009 Киев.png

28-04-2009 16:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1240924911.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua