першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

За незаконне поміщення до "психушки" - до суду

29-04-2009 13:44 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241001872.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Інвалід 2 групи Леонід Татарцев, якого працівники міліції незаконно помістили до психлікарні, звернувся до Генерального прокурора України Медведька О.І. та до Уповноваженої Верховної ради з прав людини Карпачової Н.І. з заявою про скоєння злочину посадовими особами силових структур.
Крім того, Татарцев звернувся до суду з цивільним позовом до ГУМВС України в області та до прокуратури області про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними діями. Як відомо, Київський районний суд м.Полтави 7 квітня 2009 року відмовив представнику Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.Мальцева в задоволенні заяви про примусову госпіталізацію до їх закладу "незручного" для влади скаржника. Рішення суду з цього приводу набрало законної сили.

29-04-2009 13:44 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241001872.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua