першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: розформувати прокуратуру області вимагатимуть зно

30-04-2009 14:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241092779.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Повністю звільнити від виконання своїх обов"язків увесь керівний склад, в тому числі прокурора області, його заступників, начальників відділів, їх заступників та помічників прокуратури області, керівництв районних прокуратур вимагатимуть пікетувальники прокуратури області. Акція протесту відбудеться після травневих свят.
Як вважають в громадському центрі "Солідарність проти корупції" саме прокуратура області активно сприяє зрощенню криміналітету з органами державної влади.
Прокуратура області стала за своєю суттю підприємством по наданню платних послуг по відкриттю-закриттю кримінальних справ.
В пікетування візьмуть участь батьки та рідні загиблих громадян по тих справах, де "діяльність" прокуратури сприяла звільненню кримінальних злочинців від відповідальності, профактив "Солідарності" та інших правозахисних організацій
Рішення про пікетування прийнято на розширеному засіданні міської ради Полтавської міської профспілки "Солідарність" - відомої правозахисної організації.
Наразі готуються вимоги пікетувальників, які в день пікетування будуть направлені до Верховної Ради України та Президента.

30-04-2009 14:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241092779.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua