першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

empik

30-04-2009 16:46 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241099174.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Зі слів автора, в сучасному світі спостерігається безпрецедентний наступ на інститут шлюбу. «Сім’я все частіше не виконує своїх функцій. Саме тому я вирішив присвятити свою нову роботу 13-ти відомим щасливим сімейним парам, кожна з яких, звичайно ж, була щаслива по-своєму». Список таких пар міг би бути набагато довший та Валентин Бадрак переконаний, що існують декілька важливих стратегічних принципів, які є підвалинами для створення щасливої родини. Зокрема, під час презентації автор виділив кілька головних ознак, на підставі яких можна стверджувати, що щасливі сім’ї були союзами:
- самодостатніх особистостей, що шукають резерви всередині себе та не чекають на допомогу із зовні;
- особистостей, в житті яких домінує духовна сфера, яка має набагато більше значення, ніж сексуальна чи побутова;
- особистостей, що прагнуть до духовного розвитку та, споглядаючи у майбутнє, вміють цінувати сьогодення;
- особистостей, які розуміють значення енергетичного захисту сім’ї та дозволяють лише обмежений доступ до своєї сім’ї іншої енергетики, тобто вручання інших людей;
- особистостей, які спромоглися виробити єдину, спільну етику відносин;
- особистостей, які вміють йти на компроміс та здатні взаємодоповнювати одна одну.

На думку автора «Стратегії щасливих пар», сучасна криза в політичному та економічному житті країни може або активізувати руйнування сімейних традицій, що складалися сторіччями, або, навпаки, стимулювати глибший погляд на сім’ю, як на можливість для кожної людини акумулювати і реалізувати свій внутрішній потенціал. Валентин Бадрак підкреслив, що сім’я в епоху криз завжди залишалася бездонною криницею енергетичних можливостей людини та підтвердив це численними історичними прикладами – союз Миколи та Олени Реріх, Альберта Швейцара і Олени Бреслау, Віла і Аріель Дюрант, Андрія Сахарова і Олени Боннер, Ярослава Мудрого і Ірини, Сенеки Молодшого і Пауліни, Октавіана Августа і Лівії.

Партнер проведення зустрічі книжковий портал «Буквоїд» www.bukvoid.com.ua

Прес-служба empik
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

empik-290409-3.jpg

30-04-2009 16:46 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241099174.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua