першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Павло Мовчан, ви з ким?

02-05-2009 15:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241267944.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Подивився два просвітянських відеосюжета і в мене виникло питання: чому голова ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка Павло Мовчан говорить за україну, а своїми реальними діями робить протилежне? Подивіться і ви.
На сюжеті біля пам’ятника Тарасу Шевченку П.Мовчан закликає до боротьби за правду і Україну.


На цьому сюжеті прес-секретар Дніпропетровської обл.. організації партії «Батьківщина» разом з групою людей та депутатами місцевих рад Кривого Рогу здійснюють захоплення Криворізького міського об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка перед початком звітно-виборних зборів 31 січня 2009 року.
Мені стало відомо, що Павло Мовчан реально ( письмовими дорученнями) не тільки сприяє, але й , певною мірою , скеровує подібні дії по захопленню Дніпропетровської обласної «Просвіти» Довга лем і його зграєю.
Питання Павлу Мовчану: на якому відео правда? Ви з ким?

02-05-2009 15:39 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241267944.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua