першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Україні вшанують пам'ять жертв депортації кримських татар

03-05-2009 14:21 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241349714.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Президент Віктор Ющенко своїм указом від 30 квітня 2009 року доручив органам виконавчої влади організувати заходи у зв'язку з 65-ми роковинами депортації з Криму кримських татар та інших осіб за національною ознакою. У десятиденний строк Кабінет Міністрів України за участю громадськості має підготувати та затвердити відповідний план заходів. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Указ Президента України № 281/2009 засуджує дії тоталітарного режиму та має на меті вшанування пам'яті жертв депортації, утвердження в суспільстві нетерпимості до будь-яких проявів насильства. Ним передбачається організація низки заходів, зокрема проведення тематичної наукової конференції, вечора-реквієму у місті Сімферополі, документальних та художніх та фотовиставок у містах України, активізацію наукових досліджень із тематики депортацій з України осіб за національною ознакою, створення документального фільму про ці події тощо.

Окремим пунктом указу Президент доручив Раді міністрів Автономної Республіки Крим та Севастопольській міській державній адміністрації ужити додаткових заходів, спрямованих на забезпечення реалізації особами, депортованими за національною ознакою, своїх прав, зокрема права на відправляння релігійних культів.

Також Раді міністрів Автономної Республіки Крим доручено надати сприяння у вирішенні Сімферопольською міською радою в установленому порядку питання щодо виділення земельної ділянки для будівництва у м.Сімферополі Соборної мечеті.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

03-05-2009 14:21 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241349714.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua