першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Чернігові завершився третій етап навчання молодих політиків

06-05-2009 15:55 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241614551.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про особливості стратегічного планування в політичних організаціях учасникам семінару розповідали гості зі Швеції – Тереза Тольстам та Емма Бломдаль. Зокрема, вони представили досвід політичної молодіжної організації KDU (Молодь християнсько-демократичної партії) у плануванні річних заходів та активного відстоювання громадянських прав у суспільстві. Учасники жваво обговорювали і порівнювали шведський та український досвіди діяльності політичних організацій.
«Студенти» Академії також мали можливість поспілкуватись про структурну розбудову організацій з досвідченим громадським діячем Михайлом Свистовичем. Він розповів про історичні досвіди становлення таких організацій як польська «Солідарність», Українська студентська спілка, сербський «Отпор», грузинська «Кмара» та українська «ПОРА».
По закінченню семінару всі майбутні молоді політики отримали домашнє завдання підготувати та опублікувати дебатну статтю на захист важливих суспільних цінностей. Завершальний четвертий семінар Академії політичної освіти «Ходімо разом» в Чернігові відбудеться 22-24 травня.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/872/

06-05-2009 15:55 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241614551.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua