першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міжнародний секретар Демократичного Альянсу взяв участь у конгре

06-05-2009 16:03 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241615021.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЄНП має твердий намір утримати позиції провідної політичної сили ЄС, сформувати фракцію більшості та затвердити свого представника Хосе Манюєля Баррозо головою Європейської Комісії на другий термін.

Як віце-президент молодіжного крила ЄНП (YEPP) Анатолій Король прийняв участь у зустрічах з керівництвом партії, засіданні політбюро ЄНП, робочій групі по підготовці передвиборчої програми ЄНП, та був делегований представляти позицію YEPP на голосуванні за резолюції Конгресу.
У Варшаві також відбулось перше після конгресу у Римі засідання Правління YEPP, на якому був прийнятий план розвитку YEPP на два роки, розподілені обов’язки між членами Правління та визначені першочергові завдання і строки їх реалізації.
В рамках візиту Анатолій також провів робочу зустріч з генеральним секретарем Пан-Європейського Союзу Жераром Букановським, на якій було визначено план дій по формалізації діяльності представництва ПанЄвропи в Україні.
У конгресі також взяли участь лідери провідних країн Європи: Ангела Меркель, Сільвіо Берлусконі, Франсуа Фійон, Дональд Туск та інші. Запрошена на Конгрес Юлія Тимошенко в останній момент відмінила свій візит до Варшави.
Наступний конгрес ЄНП, на якому обертатимуться керівні органи партії відбудеться в грудні цього року в Німеччині.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/881/

06-05-2009 16:03 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241615021.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua