першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Друга серія тренінгів у Будапешті.

06-05-2009 16:06 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241615176.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом трьох робочих днів учасники тренінгу під керівництвом відомих у світі тренерів Гайса Веніка (Gijs Weenink) та Родеріка Ван ден Боса (Roderik van den Bos) вчилися бути переконливими у запеклих дебатах на актуальні теми, відпрацьовували техніку публічного виступу та відшліфовували вміння писати промови.

Протягом тренінгу учасники з різних країн Європи спробували свої сили у різних видах дебатів: класичні, англійські парламентські, оксфордські.

Проте, лише навчанням тренінг не обмежувався, протягом вільного часу всі учасники мали змогу чудово проводити час, обмінюючись досвідом громадської та політичної діяльності, обговорюючи спільні проблеми, загалом формуючи справжні дружні зв’язки, які звичайно багато в чому допомагають глибше розуміти політику держав та людей з різних країн Європейської сім’ї.

У підсумку учасники отримали Сертифікати, що засвідчують їх активну участь у тренінгах, а також отримали Паспорти політичної освіти – документ, у якому фіксуватимуться усі освітні заходи щодо підвищення знань та навичок у сфері суспільно-політичної діяльності.

Не менш важливим підсумком також стали 15 друзів, які з’явилися у кожного з учасників.

На жаль, українська делегація змушена була залишити мальовничий Будапешт ввечері 29 квітня через страйк угорських залізничників 30 квітня, але знання отримані протягом двох частин проекту «Тренінг з переговорів та дебатів 2009» будуть допомагати у діяльності на благо суспільства та України, підняття її міжнародного іміджу та закріплення провідної ролі у Європейській сім’ї.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/883/

06-05-2009 16:06 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241615176.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua