першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Луганську закінчився Всеукраїнський проект «Мазепа. Made in Uk

06-05-2009 16:10 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241615425.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Доволі привітно віднеслись представники управління освіти, вчителі і навіть діти, адже це ще одна змога перевірити свої сили. Участь у конкурсі приймали 31 школа Луганщини, більш ніж 650 школярів подали заявки на участь. Твори були написані 250 школярами. За умовами конкурсу на всеукраїнському рівні передбачалось 1110 авторів-щасливчиків, які отримали подарунки. З Луганська у цей список було відібрано 8 школярів (особисто я цим дуже пишаюсь). Хочу привітати Василіну Олену, Борисову Яну, Стрикун Дар’ю, Цабека Андрія, Ленінського Артема, Захарову Сніжанну, Вакало Аліну і Санжарову Дар’ю. Наших переможців було нагороджено 10-го квітня. Це було справжнє свято. Міська школа № 57 привітно прийняла нас і подарувала дуже позитивні враження, адже до нагородження наших переможців і переможців міських і обласних олімпіад підготували концерт. Переможці конкурсу отримали подарунки, а вчителі (саме ті, хто виховує та дарує сьогодні знання) іменні подяки.

В нашому місті даний проект підтримали представники управління освіти луганської місткої ради. Окрема подяка : Валентина Григорівна Кияшко (голова), Анжеліка Валентинівна Прядкіна (замісник голови), Надія Анатоліївна Понедєльник (методист). Особисто хочу подякувати волонтерам Демократичного Альянсу, хто підтримував і допомагав: Оксана Волочій, Зоя Буйницька, Андрій Петров, Андрій Авраменков, Олександр Шапкін, Дмитрій Коширніков, Дмитрій Сєнчев, Григорян Гагік, Олег Максімович і Несвіт Юлія. Ви найкращі, без вас у мене нічого не вийшло би!

На останок скажу свої особисті враження. Для мене це був перший глобальний досвід, який зробив мене більш дорослою та серйозною. Зі школами було працювати важкувато, але допомогли представники управління освіти. А посмішку і поради дарували представники нашої організації. Коли усі разом, то легше працюється!

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/887/

06-05-2009 16:10 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241615425.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua