першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Віруючі без ідентифікаційного коду зможуть виїхати за кордон?

07-05-2009 18:06 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241708793.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Віруючі без ідентифікаційного коду зможуть легше отримувати закордонні паспорти?

КИЇВ – Уряд спрямував кошти на вирішення питання щодо централізованого внесення інформації до закордонних паспортів громадян України – тих, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера. Згідно з цим рішенням у 2009 році будуть модернізовані відповідні програмні продукти, що в свою чергу має поліпшити порядок видачі цим громадянам паспортів для виїзду за кордон. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Постановою № 354 від 15.04.2009 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.

Зазначеним Порядком визначено, що у 2009 році бюджетні кошти будуть спрямовані на здійснення заходів щодо модернізації програмних продуктів з метою забезпечення централізованого внесення інформації на полікарбонатні сторінки даних паспорта громадянина України для виїзду за кордон при оформленні та видачі закордонного паспорта громадянам, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера.

Як повідомляв ІРС, раніше Уряд у своїй постанові надав роз’яснення щодо застосування законодавства фізичними особами, які провадять підприємницьку діяльність за межами України, в тому числі тими, які через свої релігійні або інші переконання офіційно відмовилися від присвоєння ідентифікаційного номера. Документ мав на меті зменшення впливу наслідків світової фінансово-економічної кризи на рівень життя та соціального захисту громадян України – підприємців.

Джерело: http://www.irs.in.ua

pasport_zakord1.jpg

07-05-2009 18:06 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1241708793.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua