першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Штат обласної прокуратури в іншу область?

12-05-2009 15:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242132370.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На думку громадськості, яка 18 травня проводить пікетування прокуратури області, найбільший відсоток злочинців працює на криміналітет саме в стінах прокуратури області, отримуючи заробітну плату від держави, а премії від того ж криміналітету.
Найбільше обурення громадян області викликало фальшування кримінальної справи по факту вбивства трьох молодих дівчат працівниками правоохоронних органів.
Саме прокуратурі належить лідерство в створенні штучних доказів обвинувачення стосовно інших осіб, знищення або підміна речових доказів, спотворення показів свідків тощо. Два роки минуло, як не стало молодих дівчат, а вбивці-міліціонери знаходяться на волі і, очевидно, продовжують скоювати кримінальні злочини під "дахом" прокуратури області.
Звільнити з посад і направити весь склад прокуратури на перенавчання - вимагають активісти громадських правозахисних організацій.

12-05-2009 15:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242132370.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua