першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

До складу Ради з прав людини при ООН були обрані США і Росія

13-05-2009 13:02 США // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242208951.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нью-Йорк, США – 12 травня у Генеральній Асамблеї ООН відбулися вибори 18 нових членів Ради з прав людини. Всі вони обрані на трирічний період, що починається з червня 2009 року. Цього разу вперше до Ради були обрані США. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

За результатами таємного голосування за США проголосували 167 держав – членів ООН. На три місця від групи західноєвропейських та інших держав претендували лише три кандидати: Норвегія, Бельгія та США. Всі троє були обрані. При цьому в останню хвилину серед кандидатів від цієї групи з'явилася Швейцарія, яка отримала всього два голоси.

За два місця від групи східноєвропейських держав боролися три країни: Азербайджан, Угорщина і Росія. У результаті голосування перемогли Росія та Угорщина.

При цьому Росія була переобрана до Ради на новий термін. За кандидатуру Росії проголосували 146 держав, за Угорщину – 131 і за Азербайджан – 81 країна.

Від групи азіатських держав до складу Ради вперше обраний Киргизстан. У цій групі теж не було конкуренції. На п'ять місць – п'ять кандидатів.

Нагадаємо, що в складі Ради з прав людини 47 держав. У групи східноєвропейських держав у цьому органі 6 місць. У Азії та Африки – по 13, у Латинської Америки – 8 та у західноєвропейських держав, США, Канади та Ізраїлю – 7 місць. Країни – члени Ради мають дотримуватися високих стандартів захисту прав людини.

Джерело: Інститут релігійної свободи, м.Київ
http://www.irs.in.ua

2009.05.13_UNvoting.jpg

13-05-2009 13:02 США // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242208951.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua