першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ПРОКУРАТУРА + МІЛІЦІЯ = МАФІЯ?

16-05-2009 08:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242453141.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заяви громадян про скоєння злочинів працівниками прокуратури перевіряють, як правило, їх колеги, які працюють часто в одному кабінеті. Результат відомий - складу злочину немає. Злочинець-прокурор і далі продовжує "кришувати" криміналітет, заробляючи при цьому величезні кошти. Тут вже не мовиться про десятки тисяч, мова йде про сотні тисяч і, навіть, мільйони. Фактично полтавці живуть не за законами, а по поняттям.
Розважаючись на маївках міліціонери гвалтують дівчат, згодом їх вбивають і все це сходить їм з рук. Чому? Корупційний ланцюг "Міліція - Прокуратура - Суд" діє і є настільки життєздатним, що перемелює долі десятків тисяч громадян. Це сама звичайна мафія. І членство в її лавах не настільки є таємним, щоб його не бачити. При бажанні і СБУ, і і Генеральна прокуратура могли б "почистити" свої ряди. Але немає такого бажання. Саме це й змушує громадян протестувати. Відповідальність за проведення взяла на себе відома правозахисна організація - Полтавська профспілка "Солідарність". Як заявив її керівник, Валентин Волошин, копії вимог пікетувальників будуть направлені Президенту, голові Верховної Ради, Прем"єр-Міністру України.

16-05-2009 08:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242453141.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua