першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міліціонерів-вбивць та гвалтівників до суду, пікет прокуратури

18-05-2009 06:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242616757.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення Кобеляцької районної ради, направлене до Верховної Ради України, проігноровано, вбивці-міліціонери до цього часу перебувають на волі. Два роки тому, кілька міліціонерів, розважаючись на Дніпрі, заманили "на шашлик" та вбили молодих дівчат: Лілію Пуху, Наталію Вазерцеву та Ірину Рибалко, мешканок Кобеляцького району. Сьогодні за ініціативою громадського центру "Солідарність проти корупції", що діє при профспілці "Солідарність", о 8 год 15 хвилин ранку розпочинається пікетування прокуратури області. Основні вимоги: відставка прокурора області та всіх його заступників, начальників відділів, які на думку громадських активістів "погрузли" в корупції. На Полтавщині закони практично не діють, за гроші можна людину "посадити" за злочин, якого вона не скоювала, за ще більші гроші можна відкупитись та розгулювати на волі, навіть скоївши вбивство, пограбування тощо. Про "ситне", вірніше, ненаситне, життя вказує огороджено кількаметровим парканом містечко прокурорів з котеджами надєвропейського типу з могутньою прохідною та чисельною охороною. Подейкують, що в охороні є навіть кулемети.
Кожен мешканець Полтавщини, може приєднаьтись до пікету, вписавши й свої вимоги. Серед найактуальніших, крім вбивства дівчат,: спроба міліціонерів заволодіти квартирою 71-річного інваліда по зору 2 групи Леоніда Татарцева, неналежного розслідування вбивста мешканця Новосанжарського району Едуарда Кривоноса і т.п.
В пікетуванні візьмуть участь представники більшості районів області.
Намагаючись перешкодити пікету за вказівкою прокуратури в багатьох районних поштових відділеннях до цього часу під надуманими причинами тиражі обласної газети "Полтавська Думка", в якій вміщено повідомлення про пікетування прокуратури.
Після завершення пікетування вимоги будуть направлені Президенту, Прем"єр-Міністру та Голові Верховної Ради України.

18-05-2009 06:19 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242616757.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua