першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вирішуємо проблеми разом!

18-05-2009 19:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242665893.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 12 по 16 травня 2009 року представники Чернігівського Фонду Розвитку Громади та Центру „Доброчин” приймали участь у міжнародній конференції „Боротьба з бідністю. Створення можливостей”, яка пройшла в Римі, Італія.

З привітальним словом перед учасниками виступили Джорджо Наполітано, президент Італії, та Жозе Баррозо, президент Європейської Комісії.

Конференція була організована Центром Європейських Фондів з метою обговорення, як фонди можуть спільно та ефективно боротись з бідністю. Тему „бідність” було розглянуто в дуже широкому спектрі цього поняття, а також відносини та вплив на бідність через створення можливостей - освіта, тренінги, посилення та отримання нових навичок.

Фонди та фонди громад в Європі працюють абсолютно у різні способи для вирішення проблем існування бідності. На сесіях піднімались такі питання, як роль фондів у розвитку та напрацюванні рішень для боротьби з бідністю та нерівністю можливостей.

Звичайно, Європейське суспільство не є одним із основних пріоритетів Європейських фондів. Діяльність розповсюджується на країни Африки, Південної Америки, Азію.
Крім виживання, особливо важливо досягнути економічного сталого розвитку, що є одним з пріоритетів. Залучення та участь місцевих громад у розробці планів, стратегій щодо їх майбутнього є основою для діяльності.

На жаль, в Україні ще недостатньо розвинуті національні та місцеві фонди, які б могли б реально діяти на користь громади. Але еволюція української благодійності продовжується...

18-05-2009 19:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242665893.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua