першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

А Луценко не жаліє дітей, згвалтованих та вбитих міліціонерами?

19-05-2009 13:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242727396.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

12 нелюдів в погонах гвалтували, а потім вбили наших доньок. Засудили за необережне поводження одного невинуватого, який наче б то потопив дівчат. Свідкам, що бачили звірства правоохоронців, "заткнули" рота. Про це було заявлено під час пікетування прокуратури області батьками закатованих Лілії Пухи, Наталії Вазерцевої та Ірини Рибалко. Тіло вагітної Ірини до цього часу не знайдено. Представників пікетувальників прийняв заступник прокурора області Петров, який пообіцяв провести додаткову перевірку і порушити кримінальну справу по факту вбивства. До речі, прокурор Кобеляцького району про зникнення дівчат взнав з київських газет через три дні після трагедії. І ось позавчора отримав позачергове звання. Більшість міліціонерів за пиятику, яка закінчилась вбивством невинних дівчат, також отримали підвищення по службі. Отака от на Полтавщині міліцейська служба. Хотілося б взнати, чому пан міністр не пожаліє нас, батьків закатованих його підлеглими дітей?
Інколи й правопорушників ловлять. Так, навіть фільм створено, як доблесна міліція майже місяць полювала на осіб, які крали та здавали на м"ясо котів. Цією операцією займалось понад 150 міліціонерів на чолі з вищим міліцейським керівництвом області.
До людських долей міліціонери та міністри байдужі. А горілку п"ють після "провалу" свого міністра ще дужче.

19-05-2009 13:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1242727396.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua