першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Церкви візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності

22-05-2009 21:33 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243017198.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – З метою належного відзначення 18-ї річниці проголошення незалежності України Президент України Віктор Ющенко доручив Уряду та органам виконавчої влади здійснити організаційні заходи по підготовці святкування Дня незалежності України. Відповідно до указу Президента в урочистих заходах передбачається участь Церков і релігійних організацій не тільки в столиці, але й в обласних і районних центрах та інших населених пунктах України. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Указом Президента України від 21 травня 2009 року № 346/2009 релігійним організаціям запропоновано провести вранці 24 серпня молебні за Україну та Український народ.

Вже традиційно останні кілька років у цей день керівники і представники конфесій – члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у стінах Софіївського собору підносять молитви за мир та добробут Української Держави та благополуччя українського народу. У молитовному заході зазвичай беруть участь Президент України, представники Уряду, інші високопосадовці та громадські діячі.

Крім цього, вказаним документом Кабінету Міністрів України доручено у двотижневий строк утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 18-ї річниці незалежності України і затвердити його персональний склад, а також забезпечити організацію низки урочистих, просвітницьких та презентаційних заходів.

Зокрема, з нагоди Дня незалежності України відбудуться урочистості в містах Києві та Севастополі, обласних та районних центрах, інших населених пунктах, до участі в яких будуть запрошені представники Церков і релігійних організацій.

Також указом передбачено проведення тематичних наукових конференцій, круглих столів, просвітницьких заходів, присвячених історії українського державотворення та питанням розвитку і зміцнення держави. 23 серпня, у День Державного Прапора України, будуть проведені заходи, присвячені історії становлення та утвердження державних символів України та спрямованих на формування правової культури населення у відношенні до державної символіки.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

2007_molitva_Sofija1.jpg

22-05-2009 21:33 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243017198.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua