першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківський обласний осередок ВМГО ДемАльянс взяв участь у Міжна

25-05-2009 11:30 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243240241.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Представники Харківського ДемАльянсу стали учасниками ряду заходів, присвячених Дню молодіжних та дитячих організацій.
Так, 21 травня Управління у справах сім'ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації та Харківський обласний центр молоді проводили Міжнародний Форум «Молодь ХХІ Століття», присвячений Дню молодіжних та дитячих організацій. Представники ХОО ВМГО ДА приймали участь у роботі секції «Державна молодіжна політика: регіональний та міжнародний аспект», де були присутні делегації з різних областей України та Росії. Метою заходу було налагодження співпраці між провідними молодіжними організаціями цих двох країн.
В рамках Форуму проходив «Фестиваль молодіжних ініціатив», де представники найактивніших молодіжних громадських організацій Харківщини, в тому числі і Демократичний Альянс, мали змогу презентувати свою діяльність молоді області. На цьому заході ДемАльянс налагодив зв’язки зі своїми колегами ХДСМ.
За словами організаторів, подібні заходи допомагають молоді зорієнтуватися в молодіжному русі області, та прийняти безпосередню участь в реалізації державної молодіжної політики, шляхом підтримки та участі в заходах організацій.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/909/

25-05-2009 11:30 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243240241.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua