першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Благодійний концерт

25-05-2009 11:32 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243240378.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

21 травня 2009 року в Чернівецькому нічному клубі "Platinum" відбувся благодійний концерт присвячений діткам хворим на РАК, ідею проведення цього заходу розробили і втілили в життя члени Чернівецького обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс", вони також знайшли спонсорів якими стали інтернет провайдер "LANgate" та дистрибуційна компанія "Рома", виділені ними кошти пішли на оренду приміщення, апаратури та проведення рекламної компанії.

На концерті виступили 4 рок та 5 реп гуртів, які зібрали біля 200 людей. Розпочали концерт своїм легким і невимушеним виступом рокери з гурту "Палаючий кущ", потім читали реп - гурт Sparta, особливо доречним був трек "Цени настоящее", адже дійсно потрібно цінувати те, що маєш, а цінувати означає допомагати тим, хто цього потребує. Далі захопили публіку Sinners та Light душевним та оптимістичним треком "Інтернат", одразу ж підхопили хвилю позитиву рок гурти "Полюси" та "Кремп", які "виклалися на повну" та знову "підірвали" публіку своїм неординарним та класним виступом. Наступними "прокачали " зал старожили Чернівецького репу NTFreeze та "45", у такт їхніх пісень колихався весь "Platinum" і останніми серед реперів виступив гурт "Street Souls", а наприкінці всі отримали порцію шаленого драйву від етно-рокерів "Stelsi". Таким чином ми помітили, що два зовсім різних музичних напрямки можуть прекрасно поєднатися задля однієї мети, якою була допомога хворим дітям.

Зібрані кошти будуть витрачені на миючі та дезинфікуючі засоби для онкогематологічного відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні № 1.
ДЯКУЄМО всім, хто прийшов підтримати нас!!!!!!
Нехай це лише крапля в морі, але якщо ми зможемо врятувати хоча б одне життя ,то це означатиме що ми недаремно існуємо у цьому світі.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/913/

25-05-2009 11:32 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243240378.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua