першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Вінниці активна молодь збирається разом!

25-05-2009 11:40 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243240830.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Для активізації молодих людей, які не знають, що робити зі своєю енергією та жагою до позитивних змін, Вінницький обласний осередок Демократичного Альянсу в рамках проекту „Активна молодь збирається разом ” провів першу зустріч-знайомство у тренінгово-ігровому форматі.

Проект „Активна молодь збирається разом ”, створений для того щоб молоді люди побачили альтернативу проведення вільного часу. У рамках цього проекту будуть проведенні зустрічі з молоддю у різних форматах від розважальних ігор, тренінгів до літературних вечорів та круглих столів по різним тематикам за участі експертів
Перше знайомство з проектом проходило, за межами міста, на природі. Активну молодь не злякала, навіть, злива, яка пронеслась перед днем зустрічі. І вже о 12 годині дня, студенти розпочали перше зайняття. Багато хто з учасників, уже були між собою знайомі, але через тренінги, дізнались багато чого нового один про одного. Молоді люди активно приймали участь в усіх завданнях, що дало позитивні результати.
Наступна зустріч відбудеться уже зовсім скоро!
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/917/

25-05-2009 11:40 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243240830.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua