першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Острів Скарбів, чи Квестанемо по Запорізьки!

25-05-2009 11:44 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243241064.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Бажаючими взяти участь у трьох етапах гри – двох денних та одному нічному – були близько 40 хлопців та дівчат, серед яких були як і досвідчені квестери команд «Печеньки», «Ы» та «Шестое чувство», так і представники Запорізького національного технічного університету «Красные труселя» і «Energy». Проходячи етапи, команди виконували фотозавдання, шукали коди, приймали участь у спортивному орієнтуванні. Незважаючи на спекотну погоду та трохи дошкуляюче сонечко, завзяття учасникам вистачило з головою, особливо вночі, коли після майже літнього дня раптово почалася гроза.

Учасники і організатори, ховаючись від дощу, розбіглись по наметах. Але всі були повні енергії та ентузіазму, що до останнього не вірили в те, що нічний етап не відбудеться. Дощ, хоч і був сильний, але о 23-30 закінчився і організатори, порадившись з учасниками, вірішили продовжити гру. Нічний етап тривав до четвертої години ранку. Команди відчайдушно виконували складні завдання в складних умовах(після дощу)під покровом ночі. О четвертій ранку всі учасники прибігли в наметове містечко і трошки погрівшись біля вогнища пішли спати, попереду ще один етап…

Не всі учасники витримали неочікувані випробування погодою, тому вранці у таборі можна було знайти трохи знеможених, але найстійкіших людей, очі яких сяяли веселістю та азартом, не дивлячись ні на що. Але через дощ, який продовжував йти, третій етап гри було відмінено.

Переможцями квесту несподівано стали новачки змагань – «Красные труселя», які в загальному заліку гри з честю вийшли на перше місце. Другими були «Ы», третіми – «Печеньки». Отримані результати пішли і в залік останньої гри сезону міських ігор, переможцями якого стали «Печеньки», а друге і третє місце зайняли команди «Ы» та «Шестое чувство».

Можливо, погода і порушила б всі наші плани, але атмосфера, якою був оповитий табір, і позитив, що випромінювався кожним учасником, зробив своє діло – і додому поверталися втомлені, але щасливі люди, для яких ці вихідні не промайнули повз, а надовго запам’яталися своїми яскравими враженнями та емоціями.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/914/

25-05-2009 11:44 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243241064.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua