першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розвиток співпраці між правоохоронцями Чернігівщини та Естонії

25-05-2009 21:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243276090.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 18 по 25 травня 2009 року делегація представників кримінального блоку УМВС України в Чернігівській області відвідала Естонську республіку з ознайомчим візитом по діяльності кримінальної поліції Естонії.

В рамках візиту українські правоохоронці ознайомились з діяльністю кримінального блоку естонської поліції Естонії. Відбулось багато цікавих зустрічей з представниками кримінальної поліції м .Нарва, м. Тарту, м. Таллін, під час яких правоохоронці обох країн змогли поділитися напрацюваннями в діяльності своїх підрозділів. Під час зустрічей у м. Нарва, а це прикордонне місто – граничить із Росією, була представлена спільна робота прикордонників та поліції по боротьбі із нелегальним обігом наркотиків, виявленню фальшивих документів при перетині кордону. А на завершення було представлено український мікроавтобус із західної України, який 2 тижні тому було затримано на кордоні. Маючи доступ до баз усіх країн, було виявлено, що документи автомобіля не відповідають дійсності – двигун, колір, рік випуску. І це було зроблено протягом двох годин!

Електронні бази даних злочинців та можливості використання ІКТ технологій для швидкого розкриття злочинів – визивали щиру заздрість. Наші правоохоронці були вражені можливостями спец забезпечення естонських поліцейських. Процентний показник, сидіння по вихідним дням на роботі – це позавчорашній день у Європейських країнах. Широке впровадження ІКТ технологій в діяльність естонської поліції надає великі можливості для розкриття злочину та швидкого реагування на його попередження. Отримання інформації за 15 хвилин, аналітична робота – і реальна можливість розкриття злочину не виходячи із кабінету – це сьогодення Естонії.

В Тарту наші правоохоронці були присутні під час проведення змагань серед представників кримінальної поліції Естонії. Екстремальне водіння автомобіля, стрільба із усіх видів зброї, яка стоїть на озброєнні поліцейських – таку можливість отримали і українці.

Візит відбувся в рамках реалізації спільного проекту «Ознайомлення працівників кримінальної міліції Чернігівської області із загальновизнаними принципами роботи кримінальної поліції Естонії” між Центром „Доброчин”, Чернігів, та Лиунаською префектурою поліції, Тарту, за підтримки МЗС республіки Естонія.

Заздрість і повагу викликає держава, яка думає про своїх людей, які стоять на сторожі спокою громадян.

25-05-2009 21:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243276090.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua