першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Президент України відвідав Ватикан та зустрівся з Венедиктом XVI

02-06-2009 00:44 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243892675.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВАТИКАН – 1 червня 2009 року Папа Венедикт XVI прийняв на аудієнції Президента України Віктора Ющенка, який здійснив свій перший офіційний візит до Апостольської Столиці. Після зустрічі з Вселенським Архієреєм Римсько-Католицької Церкви, Глава Української держави у супроводженні т.в.о. Міністра закордонних справ України Володимира Хандогія зустрівся з Державним Секретарем Ватикану кардиналом Тарчізіо Бертоне та Секретарем в справах стосунків з державами архієпископом Домініком Мамберті. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

“Висловлюючи прагнення знайти справедливі розв’язання деяких, ще досі відкритих, питань в стосунках між державою та Церквою, не забракло наголошення на тому внеску, який в українське суспільство зробила також Католицька Церква задля виховання на основі християнських цінностей і їх поширенні, як також на важливості діалогу між християнами задля поширення єдності в пошані до усіх, в порядку і мирному співжитті”, – зазначено у комюніке Ватиканського прес-центру.

Під час зустрічі Віктора Ющенка з Державним секретарем Апостольської Столиці кардиналом Тарчізіо Бертоне було обговорено двосторонні відносини України та Ватикану. Президент зауважив, що в Україні високо цінують підтримку Ватикану курсу Української держави на європейську інтеграцію, висловивши сподівання, що Святий Престол й надалі залишатиметься щирим союзником у цій справі.

“Християнський вимір національної ідентичності українців нерозривно пов'язаний з усвідомленням нашої приналежності до європейського цивілізаційного простору”, – зазначив Глава Української держави.

Окремої уваги на зустрічі було приділено співпраці України з Ватиканом у рамках міжнародних організацій. Також було позитивно відзначено активізацію двосторонньої співпраці з Ватиканом у культурно-гуманітарній сфері.

Президент України під час зустрічі також висловив вдячність за постійну підтримку Ватиканом ініціатив Української держави щодо міжнародного визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

Yushenko-BenediktXVI_2009.jpg

02-06-2009 00:44 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243892675.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua