першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

31.05.09 українці презентувались на Карнавалі культур в Берліні

02-06-2009 02:39 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243899590.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

31.05.2009 вперше в історії Карнавалу культур, що відображає культурний спекр мультинаціонального Берліна, в ньому взяли участь представники молодої діспори українців Берліна. У вишиванках і в бадьорому танці “гречаників” вони запалювали до українського танцю не тільки тих, хто йшов в колоні поруч: іспанців, бангладешців, але й спостерігачів з вулиць. Українська танцювальна група “Берліники” за інформаційної і організаціайної підтримки інтернет-порталу для українців Берліна “Хата скраю” і ресторану “Україна” гідно представили українську меншину в Берліні. До сих пір українські мешканці Берліна не виходили на берлінську мультикультурну сцену. Карнавал культур, що зародився з ініціативи радіо Мульті Культі, саме має на меті надати шанс творчим колективам Берліна показати свої здобутки. Берлінське походження колективу є передумовою участі в карнавалі. Український колектив “Берліники” виступив в складі радіо Мультикульт 2.0, що йшла номером 47. Саме в культурному різнобарв’ї можна помітити красу української вишиванки і народного танцю, а єднання світових культур народжується сила, що долає нацизм, фашизм та інші пихатості і “-ізми”. Саме цього потребує суспільтво. Саме це і продемонстрував сьогоднішній Карнавал Культур і українська молодь Берліна! Сьогодні вже зранку німецькі медія повідомили, що вперше в карнавалі культур візьмуть участь українські танцюристи. А на протязі дня вишиванки стали берлінською дійсністю. Короткий відеофільм про цю подію можна переглянути по посиланню http://www.youtube.com/watch?v=FJKt7H3LXDk. Фотозвіт про те, як це було, до вашої уваги на інтернет-сторінці українців Берліна "Хата скраю".

Українців Берліна на карнавалі культур 2009 презентували: Сергій Ємельяненко, Ірина Мозоль, Тетяна Чепурко, Жанна Дальмер, Ольга Смірнова, Василь Рюхтін.
Подію організовувала і задокументовувала Ольга Самборська

02-06-2009 02:39 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1243899590.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua