першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВР ухвалила законопроект про порядок організації мирних заходів

04-06-2009 20:55 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244138100.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – На пленарному засіданні у середу, 3 червня 2009 року, Верховна Рада України за наслідками розгляду у сесійній залі ухвалила за основу законопроект про порядок організації і проведення мирних заходів, який також пов'язаний з реалізацію віруючими громадянами права на свободу віросповідання. Внесений Кабінетом Міністрів України законопроект був підтриманий 228 голосами депутатів парламентської коаліції при необхідних 226. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Законопроект №2450 пропонує врегулювати механізм реалізації конституційного права громадян на мирні зібрання, визначивши порядок підготовки і проведення мирних зібрань, перелічених у частині першій статті 39 Конституції України та названих у проекті мирними заходами, а саме – зборів, мітингів, походів і демонстрацій.

Ухваливши проект закону у першому читанні, депутати взяли запропонований текст за основу та доручили “Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин доопрацювати зазначений проект Закону України з урахуванням зауважень та пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд у другому читанні”.

У зв’язку з цим, представники українських Церков і експерти розраховують на те, що під час доопрацювання законопроекту у профільному Комітеті будуть враховані висловлені раніше зауваження до нього, що дозволить поліпшити умови реалізації віруючими громадянами свого права на проведення мирних зібрань.

Джерело: Інститут релігійної свободи, м.Київ
http://www.irs.in.ua

04-06-2009 20:55 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244138100.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua