першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Конференція на тему «Відданість цінностям чи прагматизм» пройшла

05-06-2009 11:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189033.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кожна партія існує для народу, а не для себе самої

К.Аденауер

29-30 травня 2009 року в Києві пройшла конференція на тему «Відданість цінностям чи прагматизм». Вона відбулася завдяки сприянню Фонда Конрада Аденауера та молодіжної організації «Демократичний альянс». В рамках конференції між представниками молоді, політиками, громадськими діячами та науковцями України відбувся діалог на тему цінностей та ідеологій.
Почалась конференція зі вступного слова голови молодіжної організації Василя Гацька та директора представництва фонду Ніко Ланге, після чого протягом п'яти годин учасники дискутували на теми: «Цінності в програмах політичних партій»; «Практичне втілення цінностей у політиці» та спробували знайти відповідь на питання «Коаліція на основі цінностей – це міф чи реальність».
Після перерви на каву учасники об'єднались в робочі групи, кожна з яких опрацьовувала запропоновану модераторами тему, та готувалась до презентації своїх шляхів вирішень актуальних для України питань.
Координатор ліберального українського клубу Євген Золотарьов, що виступав на конференції, поділився своїми враженнями по завершенню першого дня її проведення: «Я радію тому, що зібралась небайдужа аудиторія. Потрібно відмітити високий рівень освіченості учасників. Звичайно важко, щось змінити в країні за два дні, але такими заходами, ми робимо внесок у майбутнє».
Наступного дня учасники робочих груп продемонстрували своє бачення вирішення питань державного устрою, освіти, культури, зовнішньої політики та ефективності системи економічних відносин.
«Робочі групи – це поштовх замислитись, що є люди, є шляхи, й проблеми можна вирішувати, - коментує Анатолій Король, міжнародний секретар ВМГО «Демократичний альянс». - Конференція - це лише перший крок до бачення цілісної концепції розвитку країни. Ми не бульки й не можемо дозволити собі бути фрагментарними».
Координатор проектів фонду К. Аденауера, Жанна Агасієва доповнила Анатолія словами Михайла Горбачова «Перестройку нужно начинать с себя». І закликала дотримуватись основоположних цінностей християнської демократії – свободи, рівності, солідарності, субсидіарності та ін.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/921/

05-06-2009 11:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189033.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua