першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Академія політичної освіти Демократичного Альянсу завершила свою

05-06-2009 11:05 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189129.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Учасники останнього заходу академії мали змогу в рольовій грі самостійно створити політичну організацію, розробити план її роботи з новими членами, дізнатись про фандрайзинг та особливості діяльності структурних підрозділів організації. Молодь познайомилась із засадами християнської демократії та прийняла активну участь в обговоренні перспектив цієї політичної ідеології в Україні.

Також, учасники підсумовували результати написання та розміщення власних дебатних статей у засобах масової інформації та оцінили дієвість звернень громадян до органів державної влади, що складалися та відправлялися ними впродовж навчання в Академії.

Здобутий досвід - це неоціненний скарб, яким майбутні політики ділитимуться з іншими, здійснюючи внесок у розбудову української державності.
Тож «Ходімо Разом».
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/922/

05-06-2009 11:05 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189129.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua