першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Правління Демократичного Альянсу започаткує постійні діалоги про

05-06-2009 11:10 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189446.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В межах нього для активістів Київського міського та Київського обласного осередків організації проводитимуться круглі столи з періодичністю не менш ніж раз на місяць спрямовані на підвищення рівня обізнаності членів Демократичного Альянсу в питаннях політичного розвитку країни.
Перший круглий стіл відбудеться вже цього місяця і мати назву «Політична відповідальність політичних партій в Україні: основні проблеми та шляхи їх вирішення».
Найближчим часом буде складено графік заходів проекту на цілий рік, про що буде поінформовано всіх його потенційний учасників з числа активу двох осередків організації.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/923/

05-06-2009 11:10 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189446.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua