першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Круглий стіт на тему: "Роль молоді у створенні внутрішніх переду

05-06-2009 11:12 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189575.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Роль молоді у створенні внтрішніх передумов, щодо вступу України в ЄС» - такою була тема круглого столу, участь у якому взяли представники міської влади, спеціалісти з організації міжнародних зв`язків та зовнішньоекономічної діяльності, провідні спеціалісти управління у справах сім`ї та молоді міської ради, депутати районної в місті ради, представники різних молодіжних громадських організацій та лідери студентського самоврядування Дніпропетровська.
Почесним гостем та модератором заходу був запрошений Віце-президент молоді Європейської Народної Партії, Міжнародний секретар, Анатолій Король.
Після виступів запрошених експертів, та перерви на каву, учасники об'єднались в робочі групи, кожна з яких працювала над запропонованими модераторами темами, та готувалась до презентації своїх пропозицій, щодо вирішенння актуальних для України питань.

Приємно відзаничити проявлений інтерес та небайдужість, бажання до плідної наполегливої роботи, з боку представників активної молоді та органів влади, задля досягнення поставленої перед Україною мети, щодо вступу в Європейський Союз.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/924/

05-06-2009 11:12 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244189575.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua