першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВІП-ресторан в тубдиспансері

07-06-2009 19:10 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244391009.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВІП-ресторан в обласному туберкульозному диспансері

Подія є важливою для життя депутатів, їхніх сімей та ВІП-туристів на "Майбахах" до міста Одеси. Сином мера Одеси відкрито без будь-яких санітарно-екологічних дозволів новий ВІП-ресторан «Олександрійський» на території обласного туберкульозного диспансеру в перебудованому на свій лад пам'ятнику архітектури за адресою вул.Белінського д.№13.
Зараз хворі на СНІД без ліків вмирають в обласному туберкульозному диспансері через задушливий дим з коптильні ресторану. Проте димова завіса, яка створюється для того, щоб голодні хворі не відкривали вікна на багаті столи ресторану просто неба не є профілактикою від туберкульозу. Як вважають фахівці СЕС, дим коптильні під вікнами лікарні не впливає на агресивність невиліковних штамів туберкульозної палички Коха, а лише сприяє хронічному захворюванню здорових відвідувачів ресторану. А це люди не бідні.
Чи бува не задумав мер Гурвиць перетворити своїх олігархів та міських депутатів ( а найчастіше нам обідає депутат Гончаренко) на пацієнтів обласного тубдиспансеру?

07-06-2009 19:10 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244391009.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua