першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи буде проти закону про внутрішню торгівлю "Бабуся з петрушкою"

13-06-2009 18:21 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244906511.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Проект Закону України "Про внутрішню торгівлю" вперше широкій громадськості був презентований під час дискусії на Радіо "Мелодія" "Правила торгівлі на ринках. Баланс інтересів споживачів і підприємців", яка проходила за результатами Круглих столів у містах Миколаєві та Херсоні "Правила торгівлі на ринках: баланс інтересів споживачів і підприємців в умовах кризи" 25-26 березня 2009 року. Хоча ті дебати ні на що не вплинули, проте депутати почали говорити про "баланс інтересів" і це радує, бо не одним "бідним бабусям з петрушкою", які з трибун годують суспільство коноплею "по спрощеній системі", має добре житися.
Під час круглих столів, організованих Комісією з інноваційної та інвестиційної діяльності Ради національних асоціацій товаровиробників спільно з міськрадами, із законопроектом ознайомилося біля тридцяти директорів міських ринків, фахівці міських рад, представники громадських організацій та підприємці. Особливо істеричними були дебати у Миколаєві, коли з хащі присутніх видерлася, як назвав її один миколаївський підприємець, "баба з пір'ям" й заварила бучу замість діалогу. Та це пішло на користь розробниками, хоча нервів коштувало.
Хоча робота над доопрацюванням зауважень затягнулася на лишніх два місяці, оприлюднений 10 червня на сайті Мінекономіки текст законопроекту після "горна та наковальні" тих дебатів видається структурованим, а концепція - прозорою. Як пояснив С.В.Литвиненко, законопроек визначає терміни й принципи, а механізми реалізації мають втілюватися постановами уряду та рішеннями територіальних органів самоврядування.
Тепер, якщо пощастить, почнеться друге коло прийняття закону. Тут вам будуть і "бабусі з петрушкою з київських конопель", у яких нема грошей на бухгалтера і касовий апарат, тому можуть приганяти на київські базари з одеських привозів тільки по десять фур з імпортним контрабандним крамом, а не по тридцять, як то їм, убогим, вкрай потрібно... Тут буде відсутня політична доцільність, якщо комусь захочеться захистити право меншості труїти та обважувати більшість. Тут може просто статися політичний колапс влади, бо дорегулювалися щербатими законами до того, що колеса у державної машини вже не круглі, а квадратні... Одним словом, попереду дорга, що веде до лісу, а де там стежка розбирайтеся чи спитайте, хто таке придумав (див. фото) http://galenko.org.ua/node/218 .

13-06-2009 18:21 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1244906511.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua